Specjalista ds. rozliczeń podatkowych

KONTAKT

Opole - Dodane przez rekrutacja65 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. rozliczeń podatkowych

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. W chwili obecnej dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo opolskie

Główne zadania:
Doradztwo i wsparcie merytoryczne w zakresie rozliczania podatków
Szkolenie pracowników z zakresu rozliczania podatków zza granicy
Nadzór i wsparcie innych pracowników
Kontakt z zagranicznymi urzędami
Identyfikacja potencjalnych obszarów ryzyka podatkowego

Profil idealnego kandydata:
Absolwent studiów wyższych, mile widziane wykształcenie kierunkowe (ekonomia, prawo)
Minimum. 4 lata doświadczenia w zakresie rozliczania podatków
Doświadczenie w rozliczaniu podatków z Belgii i Holandii
Znajomość prawa podatkowego belgijskiego, holenderskiego i polskiego
Znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
Mile widziana znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego
Umiejętność jasnego przekazywania swojej wiedzy
Dokładność i sumienność
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Zadaniowy czas pracy
Pracę pełną wyzwań oraz bezpośredni wpływ na rozwój organizacji

Termin nadsyłania aplikacji: 12 stycznia 2015 r.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy przesyłać CV z dopiskiem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Mapa OpoleProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. rozliczeń podatkowych

Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna