Spawacz praca za granicą

KONTAKT

Opole - Dodane przez praca44 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz praca za granicą

Zapraszamy. Eurokontakt jest Agencją Pośrednictwa Pracy Zagranicznej istniejąca na rynku
od 1995 roku. Działamy zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Posiadamy
Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109.
Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy
zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia oraz
znajomości języków obcych. W centrum naszego zainteresowania znajdują się
branże budowlane, rolnicze, metalurgiczne, mechaniczne oraz wiele innych.
Szukamy również pracowników fizycznych. Zaufaj i skontaktuj się z nami.
Zapraszamy.

Poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ

Obowiązki:
Spawanie półautomatem, metody MIG oraz TIG, 311,
Spawanie oraz montaż balustrad, ogrodzeń i bram,
Obróbka metalowych części: cięcie, gięcie, wiercenie.

Oczekiwania:

Doświadczenie w spawaniu MIG/TIG/311/półautomat,
Francuski w stopniu komunikatywnym,
Prawo jazdy kat.B oraz własne auto będzie dodatkowym atutem,
Obowiązkowość,
Sumienność,
Dyspozycyjność.

Oferujemy:
Możliwość nadgodzin,
Dobre zarobki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 531 598 055 lub 71 33 84 263.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Mapa OpoleProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz praca za granicą

Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę Panorama Opolska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna