spawacz MAG - Opole

KONTAKT

Opole - Dodane przez polaris (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia spawacz MAG - Opole

Dla naszego międzynarodowego Klienta, firmy Polaris - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do nowo powstającego zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko

spawacz MAG

Zakres obowiązków:
- spawanie metodą MAG, dorównując wymogom jakościowym i specyfikacjom (stal czarna)
- kontrola wszystkich części zarówno wchodzących, jak i wychodzących po wykonaniu operacji oraz raportowanie wszelkich niezgodności do przełożonego
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
- dbałość o wysoką jakość pracy
- prowadzenie wymaganej dokumentacji produkcyjnej

Oczekiwania:
- doświadczenie w spawaniu metodą MAG
- mile widziane uprawnienia spawalnicze MAG
- umiejętność czytania i rozumienia dokumentów wysyłkowych, procesów, procedur i raportów
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność
- zapraszamy również osoby z niewielkim doświadczeniem

Oferta:
- praca w stabilnym, międzynarodowym środowisku
- unowocześnione stanowisko pracy (nowoczesny system filtrowentylacji spawalniczej oraz profesjonalnie wyposażone stoły spawalnicze)
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
- szkolenia oraz certyfikaty spawalnicze
- pakiet benefitów

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY BY APLIKOWAĆ POPRZEZ STRONĘ (jest to jedyna droga poprawnej aplikacji):

"aplikujdopolaris" - po wpisaniu wyrażenia w wyszukiwarkę internetową, będzie to pierwsza znaleziona pozycja

Pod podanym adresem znajduje się test kwalifikacyjny, któremu należy poświęcić około 15 minut. Do testu można podejść tylko raz zatem prosimy o uwagę i szczerość w jego wypełnianiu.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa OpoleProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - spawacz MAG - Opole

Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Kędzierzyn Koźle darmowe ogłoszenia - Gliwice ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Rybnik sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna