Praktykant ds. ochrony środowiska

KONTAKT

Opole - Dodane przez rekrutacja65 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praktykant ds. ochrony środowiska

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Główne zadania:
Doradztwo w zakresie ekologii i BHP
Opracowywanie planów działań ekologicznych
Wsparcie firmy w bieżących działaniach

Profil kandydata:
Student Ochrony środowiska lub kierunku pokrewnego (inżynieria środowiska, nauki przyrodnicze i inne)
Wiedza z zakresu ekologii
Mile widziana wiedza z zakresu BHP
Umiejętność szybkiego uczenia się
Rzetelność i sumienność
Terminowość
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Płatne praktyki w niepełnym wymiarze godzin (ok. pół etatu)
Pracę w przyjaznym i energicznym zespole
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy z zakresu projektów unijnych

Termin nadsyłania aplikacji: 15 stycznia 2015 r.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska: Praktykant ds. ochrony środowiska.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy przesyłać CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Mapa OpoleProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praktykant ds. ochrony środowiska

Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna