Pracownik transportu wewnętrznego (Opole)

KONTAKT

Opole - Dodane przez praca.opole2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik transportu wewnętrznego (Opole)

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Numer referencyjny: PTW/OP/NU

Obowiązki:
obsługa wózków widłowych i skanera
dostarczanie surowców i półproduktów na obszar produkcji, między wydziałami produkcyjnymi
załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
kompletacja towaru, prace magazynowe
dbałość o porządek i czystość w obszarze gospodarki magazynowej

Wymagania:
uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)
doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)
dbałość o porządek i higienę
posiadanie aktualnych badań psychotechnicznych (mile widziane)

Oferujemy:
praca stała u naszego Klienta Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu
podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową
możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie)
dofinansowanie do dojazdów / do paliwa dla osób mieszkających w Opolu oraz spoza Opola
bezpłatne gorące napoje

InterKadra Sp. z o.o.
ul. Reymonta 30/6, Opole
Tel. 503 102 476,

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami

Mapa OpoleProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik transportu wewnętrznego (Opole)

Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę 24Opole !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna