pracownik magazynu - Brzeg/ Biskupice pod Wrocławiem

KONTAKT

Brzeg - Dodane przez monika.kowalska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia pracownik magazynu - Brzeg/ Biskupice pod Wrocławiem

PRACA DLA CIEBIE !

JEŚLI MIESZKASZ W BRZEGU LUB OKOLICY, CHCESZ PRACOWAĆ W PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE, POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W PRACACH POLEGAJĄCYCH NA PAKOWANIU, SORTOWANIU PRODUKTÓW.
MAMY OFERTĘ PRACY DLA CIEBIE!

Randstad Polska Sp. z o.o. jest liderem na rynku usług HR w Polsce. Świadczymy usługi doboru personelu i pracy tymczasowej. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku. Jako agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego oferujemy możliwość zatrudnienia w wielu międzynarodowych i polskich firmach. Posiadamy zarówno oferty pracy stałej, jak i tymczasowej.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do objęcia pracy na stanowisku:
pracownik magazynu (kompletacja zamówień)

Oferta:
- umowa o pracę ( zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową)
- pełny etat
- atrakcyjny system wynagrodzeń + premia
- codzienne obiady w cenie 2 zł
- bezpłatny dojazd do pracy
Ze względu na to, że lokalizacja zakładu to Biskupice (pod Wrocławiem), firma zapewnia dojazd do pracy oraz w całości pokrywając koszty tego przejazdu.

Zakres obowiązków:
- przyjęcie towaru
- sortowanie
- pakowanie

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie przy pracach magazynowych
- dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym ( praca 4 dni w tygodniu po 10,5 h)
- rzetelność i dokładność

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV
Agencja Zatrudnienia
Numer licencji 47

Mapa BrzegProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - pracownik magazynu - Brzeg/ Biskupice pod Wrocławiem

Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Panorama Opolska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Kędzierzyn Koźle darmowe ogłoszenia - Gliwice ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Rybnik sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna