Praca przy chwilowkach

KONTAKT

Uszyce - Dodane przez chwilowki1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca przy chwilowkach

Zadania:
- wprowadzanie wniosków kredytowych- do panelu otrzymanego od firmy
- zatwierdzanie wypłat
- sporzadzanie umow kredytowych
- poszukiwanie klientow na produkty finansowe

Wymagania:
- komunikatywnośc
- rzetelnośc
- dostęp do komputera z drukarką

Umowa zlecenie!

Wszystkie ulotki i plakaty otrzymujesz BEZPLATNIE

bez zadnych oplat, wstepnych i identyfikatorow!

Praca nw wlasny rachunek

Mapa UszyceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca przy chwilowkach

Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !

© 2013 Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork - Kędzierzyn Koźle - Gliwice - Zabrze - Rybnik