Pomocnik murarza ze znajomością j.francuskiego,praca w Belgii (Poltrop)

KONTAKT

Opole - Dodane przez Poltrop (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Pomocnik murarza ze znajomością j.francuskiego,praca w Belgii (Poltrop)

Firma POLTROP z Częstochowy zatrudni pomocnika murarza ze znajomością języka francuskiego do pracy w Belgii. POLTROP zajmuje się podwykonawstwem prac budowlanych w Belgii, Francji oraz Luksemburgu.

WYMAGAMY:
znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
odpowiedzialność, sumienność, bez nałogów
doświadczenia w pracach budowlanych

OPIS STANOWISKA:
pomoc przy budowie apartamentów, szkół, budynków mieszkalnych (pomoc przy cięciu cegły, przy montażu i demontażu rusztowań, zaopatrywanie murarzy w niezbędne materiały budowlane, itp.)
praca na akord,
praca w polskiej brygadzie piecioosobowej
dodatkowo pomoc w tłumaczeniu w j. francuskim na placu budowy w Belgii.

OFERUJEMY:
- pierwszy kontrakt na okres próbny 2 miesiące; możliwość otrzymania stałej pracy,
- praca ok. 40 godzin tygodniowo
- zakwaterowanie zapewnia i opłaca firma POLTROP
- na miejscu darmowy transport do pracy (służbowe auto)
- zarobki: od 1200/1400 euro netto miesięcznie (wysokość uzależniona od przerobu w brygadzie).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
W temacie emaila prosimy wpisać: "Nazwisko i Imię - pomocnik".
Dziękujemy za złożone aplikacje. Uprzejmie informujemy, ze odpowiemy tylko na wybrane kandydatury.

Kontakt:
POLTROP
Ul. Kisielewskiego 63, 42-200 Częstochowa
Tel/fax: (34) 372 09 34

Mapa OpoleProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pomocnik murarza ze znajomością j.francuskiego,praca w Belgii (Poltrop)

Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Panorama Opolska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna