Poczytaj to mamo.Aflatoksyny zabójcze najbardziej dla dzieci,ale i dla dorosłych.

KONTAKT

Opole - Dodane przez zdrowie48 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Poczytaj to mamo.Aflatoksyny zabójcze najbardziej dla dzieci,ale i dla dorosłych.

Czy słyszałaś kiedyś o aflatoksynach?One są w żywności,w wilgotnych i zapleśniałych ścianach mieszkań w tym często w łazience,w doniczkach kwiatowych.Ostatnie afery z produkcją wędlin ze spleśniałego mięsa i powtórnej produkcji są bardzo niebezpieczne dla ludzi,bo mogą spowodować raka jak i marskość wątroby,białaczkę,alergię i inne ciężkie choroby i to w krótkim czasie.Aflatoksyna uważana jest za substancję o działaniu mutagennym i rakotwórczym, a przez to za jedną z przyczyn pierwotnego raka wątroby, zwłaszcza u tych osób, które przeszły wirusowe zapalenie wątroby typu B.
Pleśnie wytwarzają jedne z najbardziej toksycznych znanych nam substancji czyli mykotoksyny, szczególnie szkodliwych dla małych dzieci.Co odbija się na wzroście raka wątroby i przeszczepach wątroby u dzieci!
Niektóre pleśnie wytwarzają bardzo toksyczne substancje, a nawet jedne z najsilniejszych, znanych nam trucizn. Do nich należy AFLATOKSYNA.
Testy dr H.R.Clark potwierdzają obecność aflatoksyny w wielu przypadkach raka, w chorobach wątroby, a szczególnie w przypadku jej obumierania i marskości. Stąd taki wzrost przeszczepów wątroby u dzieci i dorosłych.Nie truj dziecka również uwielbianymi przez nich parówkami,one tez są zabójcze.
Stare ziemniaki, kukurydza, pszenica, zagęszczone soki owocowe, lody, cukierki, piwo (powód raka układu moczowego), ciastka, soki pitne, stare warzywa - wszystkie te produkty zawierają duże ilości pleśni, ich zarodników, toksyn i szkodliwych enzymów produkowanych przez grzyby. Grzyby te szkodzą człowiekowi bezpośrednie, jak też są coraz częściej sprawcami zastraszającej ilości rosnącej liczby alergii czy chorób nowotworowych.
Wystarczy jeden spleśniały orzeszek ziemny, pistacjowy, jakiś owoc lub warzywo, aby skazić całą dostawę soku, dżemu lub innego produktu. Mimo, iż są metody na wyeliminowanie pleśni (np. jej odcięcie), to nie można tego zrobić z produktami jej metabolizmu - toksynami, które w pożywieniu muszą zostać zneutralizowane w naszym organizmie, dopiero przez wątrobę.
Z powodu silnej toksyczności, już niewielka ilość mykotoksyn, potrafi zatrzymać prawidłową pracę wątroby na kilka dni! Zastosuj Liver Aid,najlepszy preparat na problemy z wątrobą!
By pozbyć się tych wrogich dla organizmu toksyn należy w pierwszej kolejności zastosować Liquid Chlorophyll czy Ocean 21. Dzięki chlorofilinie zawartej w preparacie możemy odtruć organizm z nagromadzonych toksyn. Produkt ten zawiera chlorofilinę sodowo-miedziową uzyskiwaną z lucerny, która stanowi skoncentrowane źródło chlorofilu a i b. Chlorofiliny odgrywają ważną rolę w detoksykacji organizmu. Chlorofil oraz chlorofilina są w stanie tworzyć związki z pewnymi chemikaliami o właściwościach rakotwórczych.
Zdolność wiązania przez chlorofil lub chlorofilinę potencjalnych karcinogenów, np. węglowodorów aromatycznych występujących w dymie papierosowym, niektórych aminokwasów heterocyklicznych znajdujących się w gotowanym mięsie, a także aflatoksyny-B1, zmniejsza ich absorpcję z przewodu pokarmowego oraz redukuje kumulację w tkankach. Chlorofiliny są jednymi z najsilniejszych, znanych w świecie medycyny antyoksydantów. Badania przeprowadzone na zwierzętach wskazują, że suplementacja chlorofiliną może istotnie zmniejszać ryzyko uszkodzeń organizmu wywołanych przez wolne rodniki, chemiczne czynniki rakotwórcze oraz szkodliwe promieniowanie.
Ale,gdy stykasz się z tymi zjadliwymi pleśniami na co dzień zastosuj koniecznie kurację oczyszczającą organizm Paraprotex-em i wspomagającymi produktami o których możesz poczytać na mojej stronie.
Wzrost chorób nowotworowych w Polsce,świadczy o braku świadomości ludzi o zagrożeniach zdrowia spowodowanych wszechobecnymi grzybami,pleśniami(przetrwalnikach) i toksynami w naszym organizmie.Butelka preparatu 0,5 l wystarcza na dłuższy czas bo wystarczy 1-2 łyżeczki dziennie wlać do wody i kosztuje 127 zł w cenie klubowej.Preparat jest idealny na okres letni o smaku mięty i uwielbiany przez dzieci.

Mapa OpoleProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poczytaj to mamo.Aflatoksyny zabójcze najbardziej dla dzieci,ale i dla dorosłych. ,169 zł


Polecane, ciekawe strony z Opola. Prowadzisz serwis o Opolu lub zwiazany z Opole - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Kędzierzyn Koźle darmowe ogłoszenia - Gliwice ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Rybnik sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Opole City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj