Obsługa kelnerska bankietu

KONTAKT

Opole - Dodane przez OTTO Polska Sp. z o.o (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Obsługa kelnerska bankietu

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: NS/OB/09/2015
Miejsce pracy: Opole
Region: Opolskie
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska pracy:
- obsługa bankietu
- prace porządkowe
- pomoc w przygotowaniach stołów bankietowych

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie
- bankiet odbędzie się 18.09.15
- praca w godzinach od 12:00 - 24:00
- stawka godzinowa 12 zł brutto

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze kelnerskiej
- książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
- odpowiedni strój - biała gładka koszula, gładkie czarne spodnie, buty czarne, brak biżuterii
- wysoka kultura osobista

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
kontakt telefoniczny: 77 4079471

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Ogłoszenie przeniesione do archiwum

Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Kędzierzyn Koźle darmowe ogłoszenia - Gliwice ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Rybnik sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna