Najlepsza oferta pracy

KONTAKT

Opole - Dodane przez DB Doradztwo Biznesowe (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Najlepsza oferta pracy

SZCZEGÓŁY - STRONA ARTURTOLPA.PL

DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy Agentów oraz Menadżerów z terenu całego kraju.

MENADŻER

Opis stanowiska:

reprezentowanie firmy DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. ,
tworzenie własnej struktury przedstawicieli, prowadzenie rekrutacji, zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz szkolenia,
dbanie o profesjonalną obsługę pozyskanych Klientów,
wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.

Mile widziane:

doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych,
możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.),
dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,

Jeśli Ty, Twoi bliscy lub znajomi prowadzą działalność w poniższych branżach - mogą rozszerzyć swoją działalność i zarobić dodatkowe pieniądze:
Rehabilitacja-fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści,
Motoryzacyjna - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa,
Finansowa - konsultanci oraz doradcy finansowi
Pracownicy Badań Rynku i Opinii Publicznej
Handel, Usługi,
Studenci,
BHP,
MLM oraz inne branże dające duży kontakt z ludźmi.

Oferujemy:

pracę w dynamicznym otoczeniu,
indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju,
wysokie wynagrodzenia,
finansowanie samochodów,
wycieczki oraz atrakcyjne konkursy.

Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces!

Mapa OpoleProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Najlepsza oferta pracy

Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Kędzierzyn Koźle darmowe ogłoszenia - Gliwice ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Rybnik sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna