magazynier / operator wózka widłowego

KONTAKT

Opole - Dodane przez polaris (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia magazynier / operator wózka widłowego

Dla naszego międzynarodowego Klienta firmy Polaris - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do nowo powstającego zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

magazynier/ operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:
- załadunek i rozładunek transportów (ciężarówki, vany)
- przygotowywanie wysyłek z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
- dokładne rejestrowanie otrzymania/przenoszenia zapasów magazynowych w odpowiednie miejsce przeznaczenia na składzie lub na linii produkcyjnej
- transport maszyn z fabryki do magazynu i odwrotnie
- dobieranie poprawnych numerów modeli oraz numerów VIN z magazynu/składu lub linii produkcyjnej do wypełniania zamówień i transferów
- załadunki przy użyciu rożnych typów podnośników, w tym załadunki taboru kolejowego
- raportowanie niezgodności do lidera grupy

Oczekiwania:
- wykształcenie średnie
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- uprawnienia na wózek widłowy
- umiejętność obsługi różnych urządzeń takich jak: elektryczny wózek widłowy, spalinowy wózek widłowy, ciągnik (New Holland)
- umiejętność czytania i rozumienia dokumentów wysyłkowych, procesów, procedur i raportów
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- umiejętność pracy w zespole
- uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych
- dyspozycyjność

Oferta:
- praca w stabilnym, międzynarodowym środowisku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
- pakiet benefitów

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY BY APLIKOWAĆ POPRZEZ STRONĘ (jest to jedyna droga poprawnej aplikacji):

"aplikujdopolaris" - po wpisaniu wyrażenia w wyszukiwarkę internetową, będzie to pierwsza znaleziona pozycja

Pod podanym adresem znajduje się test kwalifikacyjny, któremu należy poświęcić około 15 minut. Do testu można podejść tylko raz zatem prosimy o uwagę i szczerość w jego wypełnianiu.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa OpoleProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - magazynier / operator wózka widłowego

Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna