Kierownik projektów internetowych

KONTAKT

Opole - Dodane przez e-direct sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik projektów internetowych

Firma e-direct Sp. z o.o. świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, realizacji, wdrażania i utrzymania serwisów i aplikacji internetowych poszukuje kandydata na stanowisko Kierownik projektów internetowych.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało kierowanie projektami internetowymi.

Zakres obowiązków:
Zarządzanie wieloma projektami internetowymi jednocześnie, w celu dostarczania niezbędnych produktów zgodnie z harmonogramem i budżetem.
Kierowanie praca podległych zespołów,
Tworzenie i zarządzanie planami i harmonogramami projektów,
Tworzenie pełnej dokumentacji projektów, w tym harmonogramów i kosztorysów,
Komunikowanie statusów realizacji projektów na wszystkich poziomach organizacji,
Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami, odpowiedzialność za zadowolenie, oczekiwany poziom satysfakcji Klienta,
Pomoc w dopasowaniu procesów przepływu pracy do zmieniających się dynamicznie potrzeb,
Powołanie zespołów wdrożeniowych, prowadzenie spotkań grup działających przy realizacji projektu,
Przewodzenie i motywowanie zespołu wdrożeniowego,
Realizacja celów projektowych i zaplanowanego budżetu,
Terminowe zamykanie projektu.
Śledzenie oraz wprowadzanie najnowszych rozwiązań i technologii.

Wymagania:
doświadczenie związane z zarządzaniem projektami interaktywnymi, najlepiej z udziałem e-commerce (w tym budowa stron www i portali, aplikacji, kampanie reklamowe SEO/SEM, social Media, audyty stron www, planowanie strategii marketingowych),
silne poczucie odpowiedzialności
umiejętność przeprowadzania projektów terminowo i zgodnie z zaplanowanym budżetem,
metodyczne podejście do pracy oraz zwracanie uwagi na szczegóły,
doskonała znajomość technologii informatycznych,
doskonała umiejętność tworzenia harmonogramu zadań oraz wyznaczania ścieżki celów w obszarze projektu,
entuzjastyczne i zaangażowane podejście do pracy.
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i komunikowanie się.

Oferujemy:
umowę o pracę,
praca w siedzibie firmy w Opolu
możliwość podnoszenia kwalifikacji,
wynagrodzenie składające się z płacy podstawowej oraz prowizji uzależnionej od efektów pracy

Forma kontaktu:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail z tematem "[Praca]
Kierownik projektów internetowych " załączając poniższe dokumenty:
CV,
list motywacyjny,
informacje o dotychczas zrealizowanych projektach,
ewentualne referencje,
zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez edirect Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dania 29.08.97r. o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Mapa OpoleProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik projektów internetowych

Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę 24Opole !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna