Kierownik działu

KONTAKT

Opole - Dodane przez rekrutacja18 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik działu

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

- zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w dziale
- kontrola czystości w dziale
- przeprowadzanie spotkań z pracownikami działu
- zamówienia towarów decyzyjność w sprawie ilości
- delegowanie i rozliczanie zadań
- przyjęcie towaru na sklep i wystawienie zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagamy:

- dobrej znajomości branży AGD/RTV (mile widziana)
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętności zarządzania zespołem pracowników
- dynamizmu w działaniu, entuzjazmu i zaangażowania w wykonywaną pracę
- łatwość nawiązywania kontaktów
- wykształcenie min. średnie
- uprzejmość i pogoda ducha
- niekaralność

Oferujemy:

- dużą samodzielność działania i odpowiedzialność
- ambitną, satysfakcjonującą pracę w młodym dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę internetową mediaexpert. W zakładce INFORMACJE-PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Mapa OpoleProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik działu

Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna