KIEROWCA KATEGORII C+E Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

KONTAKT

Opole - Dodane przez personal2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia KIEROWCA KATEGORII C+E Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy UBT Unternehmensberatung Tiedtke (Certyfikat 11475) specjalizuje się od ponad 8 lat w organizacji legalnego zatrudnienia w Niemczech. W chwili obecnej poszukujemy pracowników dla bezpośredniego pracodawcy w Niemczech na stanowisko:

KIEROWCA KATEGORII C+E
Miejsce pracy: Drezno, Niemcy
Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Praca na pełny etat plus nadgodziny
Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki + premie
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych także w trakcie zatrudnienia
Pomoc koordynatora na miejscu
Obowiązki:
Przewóz towarów różnymi typami LKW
Należyta dbałość o powierzony sprzęt i towar
Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kat. C+E
Niekaralność
Uprawnienia na przewóz osób i rzeczy (kod 95)
Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E na terenie Europy
Kontakt:
+48 (71) 786-43-44, 786-43-49, 786-42-51, 786-42-65, 786-42-73, 786-42-85, 786-43-37 Tel. kom.: +48 604-128-300
Sposób aplikowania:
CV w języku polskim lub niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie (w szczególności skan prawa jazdy) zawodowe oraz prosimy przesyłać na adres e-mail.

W tytule maila prosimy wpisać KIEROWCA C+E
W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
-w języku niemieckim: Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.
-w języku polskim: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Mapa OpoleProfil założony 12 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - KIEROWCA KATEGORII C+E Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna