INŻYNIER AUTOMATYKI

KONTAKT

Murów - Dodane przez rekrutacja78 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia INŻYNIER AUTOMATYKI

IFlexS jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej na stanowisku:

Miejsce pracy: Murów

Obowiązki:
modyfikacja maszyn, oprogramowania oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
wykonywanie przeglądów prewencyjnych
usuwanie awarii maszyn i urządzeń
współpraca z innymi działami

Wymagania:
wykształcenie wyższe w kierunku Automatyka i Robotyka
umiejętność programowania
minimum dobra znajomość języka niemieckiego
komunikatywna znajomość języka angielskiego
dyspozycyjność
umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność

Oferujemy:
motywacyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny
odpowiedzialną pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej

Oferta pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w tytule wpisując: Automatyk-Murów
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. (Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)".

Mapa MurówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - INŻYNIER AUTOMATYKI

Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Kędzierzyn Koźle darmowe ogłoszenia - Gliwice ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Rybnik sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna