Grzyby pleśniowe zabójcze dla każdego organizmu a są wszędzie wokół nas.

KONTAKT

Opole - Dodane przez zdrowie48 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Grzyby pleśniowe zabójcze dla każdego organizmu a są wszędzie wokół nas.

Niektóre pleśnie wytwarzają bardzo toksyczne substancje, a nawet jedne z najsilniejszych trucizn,są to AFLATOKSYNY.
Ostatnie afery z produkcją wędlin ze spleśniałego mięsa i powtórnej produkcji są bardzo niebezpieczne dla ludzi,bo mogą spowodować raka jak i marskość wątroby,białaczkę i inne ciężkie choroby i to w krótkim czasie.Aflatoksyna uważana jest za substancję o działaniu mutagennym i rakotwórczym, a przez to za jedną z przyczyn pierwotnego raka wątroby, zwłaszcza u tych osób, które przeszły wirusowe zapalenie wątroby typu B.
Pleśnie wytwarzają jedne z najbardziej toksycznych znanych nam substancji czyli mykotoksyny, szczególnie szkodliwe dla małych dzieci.Stąd te przeszczepy wątroby,białaczki,nowotwory,alergie.
Testy dr H.R.Clark potwierdzają obecność aflatoksyny w wielu przypadkach raka, w chorobach wątroby, a szczególnie w przypadku jej obumierania i marskości. Stąd wzrost przeszczepów wątroby u dzieci i dorosłych.
Stare ziemniaki, kukurydza, pszenica, zagęszczone soki owocowe, lody, cukierki, piwo (powód raka układu moczowego), ciastka, soki pitne, stare warzywa - wszystkie te produkty zawierają duże ilości pleśni, ich zarodników, toksyn i szkodliwych enzymów produkowanych przez grzyby. Grzyby te szkodzą człowiekowi bezpośrednie, jak też są coraz częściej sprawcami zastraszającej ilości rosnącej liczby alergii czy chorób nowotworowych.
Wystarczy jeden spleśniały orzeszek ziemny, pistacjowy, jakiś owoc lub warzywo, aby skazić całą dostawę soku, dżemu lub innego produktu. Mimo, iż są metody na wyeliminowanie pleśni (np. jej odcięcie), to nie można tego zrobić z produktami jej metabolizmu - toksynami, które w pożywieniu muszą zostać zneutralizowane w naszym organizmie, dopiero przez wątrobę.
Z powodu silnej toksyczności, już niewielka ilość mykotoksyn, potrafi zatrzymać prawidłową pracę wątroby na kilka dni! Zastosuj Liver Aid,najlepszy preparat na problemy z wątrobą!
By pozbyć się tych wrogich dla organizmu toksyn należy w pierwszej kolejności zastosować Liquid Chlorophyll. Dzięki chlorofilinie zawartej w preparacie możemy odtruć organizm z nagromadzonych toksyn. Produkt ten zawiera chlorofilinę sodowo-miedziową uzyskiwaną z lucerny, która stanowi skoncentrowane źródło chlorofilu a i b. Chlorofiliny odgrywają ważną rolę w detoksykacji organizmu. Chlorofil oraz chlorofilina są w stanie tworzyć związki z pewnymi chemikaliami o właściwościach rakotwórczych.
Zdolność wiązania przez chlorofil lub chlorofilinę potencjalnych karcinogenów, np. węglowodorów aromatycznych występujących w dymie papierosowym, niektórych aminokwasów heterocyklicznych znajdujących się w gotowanym mięsie, a także aflatoksyny-B1, zmniejsza ich absorpcję z przewodu pokarmowego oraz redukuje kumulację w tkankach. Chlorofiliny są jednymi z najsilniejszych, znanych w świecie medycyny antyoksydantów. Badania przeprowadzone na zwierzętach wskazują, że suplementacja chlorofiliną może istotnie zmniejszać ryzyko uszkodzeń organizmu wywołanych przez wolne rodniki, chemiczne czynniki rakotwórcze oraz szkodliwe promieniowanie.Również w mieszkaniach,gdzie są zawilgocone i zapleśniałe ściany,w łazienkach,w kwiatach doniczkowych itp.
Ale,gdy stykasz się z tymi zjadliwymi pleśniami na co dzień zastosuj koniecznie kurację oczyszczającą organizm Paraprotex-em i i wspomagającymi produktami o których możesz poczytać na mojej stronie.
Wzrost chorób nowotworowych w Polsce,świadczy o braku świadomości ludzi o zagrożeniach zdrowia spowodowanych wszechobecnymi grzybami,pleśniami i toksynami w naszym organizmie.Nie szukaj rozwiązania dopiero,gdy usłyszysz,że masz marskość czy raka wątroby,bo wtedy może być już za późno.Butelka Liquid Chlorophyll zawiera 0,5 l preparatu i wystarczy 1-2 łyżeczki dziennie wlać do wody, w cenie klubowej kosztuje 120 zł i dbaj o swoje i rodziny zdrowie.Przychodnie nowotworowe są pełne chorych i oczekujących na cud.Nic takiego się nie stanie,jak nie zrozumiesz,że o zdrowie jak nigdy dotąd musimy sami dbać.

Mapa OpoleProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Grzyby pleśniowe zabójcze dla każdego organizmu a są wszędzie wokół nas. ,160 zł


Polecane, ciekawe strony z Opola. Prowadzisz serwis o Opolu lub zwiazany z Opole - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Kędzierzyn Koźle darmowe ogłoszenia - Gliwice ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Rybnik sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Opole City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj