FRONTEND DEVELOPER

KONTAKT

Opole - Dodane przez e-direct sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia FRONTEND DEVELOPER

Firma edirect Sp. z o.o. świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, realizacji, wdrażania i utrzymania serwisów i aplikacji internetowych poszukuje kandydata na stanowisko :

Opis stanowiska pracy:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało składanie i oprogramowanie serwisów internetowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i funkcjonalnych.

Wymagania:
bardzo dobra znajomość HTML oraz CSS,
dobra znajomość PHP i MySQL
umiejętność tworzenia stron internetowych zgodnie ze standardami sieciowymi,
mile widziana znajomość JavaScript i biblioteki jQuery,
znajomość programu Adobe Photoshop w zakresie wystarczającym do cięcia grafiki na potrzeby serwisów www mile widziana,
znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.
gotowość do rozwijania swoich umiejętności

Dodatkowe atuty:
doświadczenie w korzystaniu z CMS,
doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
UML
Ajax

Oferujemy:
umowę o pracę,
praca w siedzibie firmy,
możliwość podnoszenia kwalifikacji,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Forma kontaktu:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail z tematem
[Praca] FRONTEND DEVELOPER załączając poniższe dokumenty:
CV,
list motywacyjny,
ewentualne referencje,
zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez edirect Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dania 29.08.97r. o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Mapa OpoleProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - FRONTEND DEVELOPER

Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę 24Opole !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna