Elektryk budowlany | Niemcy

KONTAKT

Olesno - Dodane przez biuro140 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Elektryk budowlany | Niemcy

Rubsam Personalvermittlung jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z ponad 25 letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające.

Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały rok.

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy kandydatów na stanowisku pracy:

Elektryk budowlany

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
- zatrudnienie ciągłe przez cały rok
- ponadtaryfowe wynagrodzenie godzinowe
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
- dieta za każdy przepracowany dzień
- opłacone zakwaterowanie (pokój wyposażony z dostępem do kuchni lub
z kuchnią)
- stałe tygodniowe dodatki pieniężne na przejazdy
- możliwość bezpłatnego dokształcania językowego oraz fachowego w naszym centrum szkoleniowym przy pełnym wynagrodzeniu po zatrudnieniu
- ochronną odzież roboczą oraz skrzynkę narzędziową
- dodatki urlopowe oraz świąteczne
- przyporządkowanie odpowiedniej najkorzystniejszej klasy podatkowej,
- stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego
- urlop wypoczynkowy
- dodatki pieniężne na dzieci w wieku przedszkolnym 6 roku życia (dodatki
do kosztów przedszkola)

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie
- wykształcenie kierunkowe Elektryk
- doświadczenie zawodowe w branży
- prawo jazdy kat. B
- samochód ( mile widziany)
- umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym
- uprawnienia SEP (mile widziane)
- doświadczenie w pracy za granicą (mile widziane)

Zadania:
- montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
- montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
- montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo
pod numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00, w dniach od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy również na osobiste spotkania
w siedzibach naszych firm.

Mapa OlesnoProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Elektryk budowlany | Niemcy

Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna