Dyplomowanych Fizjoterapeutów praca w Szwajcarii j.niemiecki

KONTAKT

Opole - Dodane przez rekrutacja62 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Dyplomowanych Fizjoterapeutów praca w Szwajcarii j.niemiecki

Opis oferty pracy:
Dla naszego niemieckiego partera poszukujemy osób na stanowisko: dyplomowany fizjoterapeuta wymagany dobry język niemiecki !

Miejsce pracy: Szwajcaria

Zakres obowiązków:
ćwiczenia terapeutyczne z pacjentami zarówno w szpitalach jak i w leczeniu ambulatoryjnym
przeprowadzanie terapii indywidualnej i grupowej
wykorzystywanie swojej wiedzy i umiejętności, ciągłe pogłębianie wiedzy, przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności pozostałym członkom zespołu
dbanie o komunikacje i stosunki wewnątrz zespołu

Od kandydatów oczekujemy:
ukończonego wykształcenia jako fizjoterapeuta
mile widziane doświadczenie w zawodzie
dokształcanie się w kierunku neurologii lub medycyny wewnętrznej mile widziane
zdolności pedagogicznych
otwartości na zmiany
zaangażowania, wytrzymałości, elestyczności, umiejętności pracy w grupie
wysoko rozwiniętych kompetencji socjalnych
znajomości języka niemieckiego conajmniej na poziomie B2
radości z pracy w zespole, z pacjentami i innymi lekarzami
gotowości do dalszego rozwoju

Oferujemy:
roczna stawka brutto od 57.000,00
stałe i pewne miejsce pracy
tygodniowy czas pracy (40 godzin)
3 zmiany
wspomaganie dalszego rozwoju
pomoc w znalezieniu mieszkania (wynajęcie pokoju: 600-700 CHF, mieszkanie w zależności od wielkości od 1000 CHF).
Pomoc podczas nostryfikacji dyplomu (koszty pokrywa pracownik, ok. 700)

Mapa OpoleProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Dyplomowanych Fizjoterapeutów praca w Szwajcarii j.niemiecki

Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Depart !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna