Doradca Play / Netia - Opolnet.pl

KONTAKT

Opole - Dodane przez DB Doradztwo Biznesowe (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Play / Netia - Opolnet.pl

Autoryzowany Partner Play dla Firm oraz Netii

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią Doradców Biznesowych sieci komórkowej Play oraz sieci stacjonarnej Netia. Obecnie poszukujemy kandydatów do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą na terenie całego kraju na stanowisko:

Doradca Biznesowy

Miejsce pracy: Opole,Krapkowice, Brzeg, Kluczbork, Namysłów, Nysa, Kędzierzyn-Koźle; oraz województwo opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opis stanowiska:

- wyspecjalizowana obsługa firm w dziedzinie telekomunikacji
- profesjonalne doradztwo i analiza potrzeb klienta
- pozyskiwanie nowych klientów
- podpisywanie umów telekomunikacyjnych
- obsługa posprzedażowa klientów i podpisywanie aneksów do umów
- tworzenie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży B2B lub w branży telekomunikacyjnej
- prawo jazdy
- własna działalność gospodarcza lub chęć założenia w ciągu 3 miesięcy
- wysoki poziom etyki zawodowej, samodzielność
- chęć uczenia się i osiągania celów

Oferujemy:
- system prowizyjny oparty o atrakcyjne, wysokie stawki uzależnione od wolumenu sprzedaży i sprzedanej oferty
- wsparcie szkoleniowe i marketingowe
- zarobki 2-8 tys. zł

Mapa OpoleProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Play / Netia - Opolnet.pl

Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna