DEVELOPER MAGENTO

KONTAKT

Opole - Dodane przez e-direct sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia DEVELOPER MAGENTO

Firma edirect Sp. z o.o. świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, realizacji, wdrażania i utrzymania sklepów, serwisów i aplikacji internetowych poszukuje kandydata na stanowisko :

Opis stanowiska pracy:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało składanie i oprogramowanie sklepów internetowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i funkcjonalnych.
Wymagania:
Znajomość systemu Magento - minimum pół roku doświadczenia
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP oraz frameworku Zend
Znajomość OOP, MVC
Bardzo mile widziana znajomość technologii front-end (XHTML, CSS, jQuery)
Umiejętność analitycznego myślenia i projektowania
Znajomość j.angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Oferujemy:
umowę o pracę,
praca w siedzibie firmy w Opolu
możliwość podnoszenia kwalifikacji,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Forma kontaktu:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail z tematem DEVELOPER MAGENTO załączając poniższe dokumenty:

CV,
list motywacyjny,
ewentualne referencje,
zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez edirect Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dania 29.08.97r. o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Mapa OpoleProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - DEVELOPER MAGENTO

Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę 24Opole !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna