Badania termowizyjne, termowizja, termowizja w budownictwie

KONTAKT

Opole - Dodane przez biuro39 (osoba prywatna) -

Badania termowizyjne, termowizja, termowizja w budownictwie

Pełna treść ogłoszenia Badania termowizyjne, termowizja, termowizja w budownictwie

Termoizolacja

Termomodernizacja ma ogromny wpływ na komfort mieszkania, oszczędność energii i co za tym idzie ochronę środowiska. Brak ciągłości izolacji lub jej całkowity brak może prowadzić do przemarzania ścian wytracania się wilgoci a w niektórych przypadkach nawet do penetracji wody.

Dzięki kamerze termowizyjnej o najwyższej rozdzielczości i czułości dostępnej na światowym rynku jesteśmy precyzyjnie umiejscowić miejsca wad i uszkodzeń takich jak:

- mostki cieplne
- ocena stanu termoizolacji
- osadzenie stolarki okiennej oraz drzwiowej
- miejsca przerwań izolacji przeciw wodnej
- miejsca wytrącania się wilgoci (punkt rosy)

Pomiary termograficzne pomagają w szybkim i dokładnym rozpoznawaniu wad jak i uszkodzeń. Choć niewidoczne "gołym okiem" narażają państwa na zbędne straty finansowe. Dzięki naszym pomiarom termowizyjnym dostajecie państwo pakiet informacji jak poprawić efektywność energetyczną minimalizując koszty.

Wycieki

Kamera termowizyjna jest praktycznym narzędziem, które pomaga w zlokalizowaniu wycieków i nieszczelności. Dokładne wskazanie miejsca uszkodzenia nie narażają klienta na koszty związane z demontażem, rozbiórką, kuciem często już ostatecznie wykończonych powierzchni. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza jeśli materiał wykończeniowy (np. glazura, terakota) już nie występuje w firmie handlowej lub u producenta, a my posiadamy małą ilość na dokonanie drobnych napraw. Tak więc nieproporcjonalnie niski koszt naszej usługi termowizyjnej w stosunku do zakresu prac przy szukaniu uszkodzeń tradycyjną metodą, pokazuje jak duże możemy mieć oszczędności.

- wykrywanie nieszczelności izolacji przeciwwodnej pokryć dachowych oraz stropodachów
- odwzorowujemy przebieg pionu wodnego, sieci CO, CWU, ogrzewania podłogowego, itp.
- lokalizujemy miejsca wycieków z pionu wodnego, CO, CWU i wodnego ogrzewania podłogowego, itp.
- lokalizujemy miejsca uszkodzeń elektrycznego ogrzewania podłogowego
- wyszukujemy wycieki z rurociągów podziemnych, naziemnych i napowietrznych


Zapraszamy na BEZPŁATNĄ konsultacje.

Mapa OpoleProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Badania termowizyjne, termowizja, termowizja w budownictwie


Polecane, ciekawe strony z Opola. Prowadzisz serwis o Opolu lub zwiazany z Opole - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę 24Opole !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę Panorama Opolska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Kędzierzyn Koźle darmowe ogłoszenia - Gliwice ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Rybnik sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Opole City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj