Automatyk / Ustawiacz

KONTAKT

Opole - Dodane przez praca.opole2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Automatyk / Ustawiacz

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

AUTOMATYK
Numer referencyjny: A/OP/NU

Obowiązki:
usuwanie awarii maszyn i urządzeń
wykonywanie przeglądów prewencyjnych
modyfikacja maszyn, oprogramowania oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
współpraca w zakresie projektów (TPM i innych)
współpraca z innymi działami

Wymagania:
wykształcenie średnie techniczne lub wyższe inżynierskie preferowane kierunki: automatyka, elektryka, mechanika lub pokrewne
min. roczne doświadczenie w utrzymaniu ruchu
uprawnienia SEP G1 (warunek konieczny)
uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic (mile widziane)
dobra znajomość sterowników Simens
praktyczna wiedza z zakresu automatyki
znajomość języka angielskiego poziom umożliwiający posługiwanie się dokumentacją techniczną
umiejętność szybkiego uczenie się

Oferujemy:
praca stała u naszego Klienta Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu
podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową
możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie)
dodatek do dojazdów oraz gorących napojów

InterKadra Sp. z o.o.
ul. Reymonta 30/6, Opole

Mapa OpoleProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Automatyk / Ustawiacz

Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę 24Opole !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna