asystent inżyniera spawalnika - Opole

KONTAKT

Opole - Dodane przez polaris (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia asystent inżyniera spawalnika - Opole

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego międzynarodowego Klienta firmy Polaris - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do nowo powstającego zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

asystent inżyniera spawalnika

Zakres obowiązków:
- nadzorowanie poprawności parametrów spawania
- systematyczna kontrola pracy maszyn i urządzeń w dziale spawania
- kontrola złączy spawanych i weryfikacja niezgodności
- identyfikowanie potencjalnych usprawnień (procesowych, jakościowych, BHP, narzędziowych itp.) możliwych do wdrożenia w dziale
- identyfikowanie i rozwiązywanie problemów powstałych w procesie spawania zgodnie z zasadami obowiązującymi w organizacji

Oczekiwania:
- wykształcenie średnie techniczne
- doświadczenie na stanowisku spawacza min. 6 miesięcy
- podstawowa wiedza na temat procesów spawalniczych
- umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
- uprawnienia VT1/ VT2 (mile widziane)
- znajomość MS Excel
- znajomość AutoCAD (mile widziana)
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:
- praca w stabilnym, międzynarodowym środowisku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Polaris
- możliwość odbycia specjalistycznych szkoleń
- praca przy ciekawych i rozwojowych projektach
- współpraca z wieloma specjalistami
- pakiet benefitów

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY BY APLIKOWAĆ POPRZEZ STRONĘ (jest to jedyna droga poprawnej aplikacji):

"aplikujdopolaris" (po wpisaniu wyrażenia w wyszukiwarkę, będzie to pierwsza znaleziona pozycja) - wybierając stanowisko: "technik spawalni".

Pod podanym adresem znajduje się test kwalifikacyjny, któremu należy poświęcić około 15 minut. Do testu można podejść tylko raz zatem prosimy o uwagę i szczerość w jego wypełnianiu.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa OpoleProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - asystent inżyniera spawalnika - Opole

Zobacz stronę Opolski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Sklep dla ratowników !Zobacz stronę Serwis informacyjny Opola !Zobacz stronę INVESTOR Nieruchomości !Zobacz stronę Depart !Zobacz stronę Panorama Opolska !Zobacz stronę 24Opole !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Opole City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Opola: Kluczbork ogłoszenia - Gliwice darmowe ogłoszenia - Zabrze ogłoszenia bezpłatne - Rybnik ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna